SC Veenwouden 1 - BCV 1 | 1 - 2 Blauw Wit '34 3 - BCV 2 | 2 - 5 BCV 3 - Be Quick D 4 | 2 - 0 BCV 4 - ONT 4 | 2 - 6 BCV 35+1 - Suawoude 35+1 | 3 - 0 Noordbergum 35+1 - BCV 35+1 | 2 - 0 BCV 35+1 - Suameer 35+1 | 1 - 2 Harkema Opeinde 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4 BCV 45+1 - Bergum 45+2 | 3 - 1 Friese Boys 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4
Uitslagen:

BCV 3 - overzicht

Selectiefoto BCV 3

Bekijk selectie

Laatste uitslag

Wedstrijdinformatie
BCV 3
BBBB30Y
2 - 0
Uitslag
Be Quick D 4
BBBB42T

Programma BCV 3

Zie volledige programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Info
21 april 2018 14:30
BCV 3 - WWS 2
Sportpark Het Koningsland MEER
28 april 2018 14:00
BCV 3 - Blauw Wit '34 5
Sportpark Het Koningsland MEER
1 mei 2018 19:00
Oostergo 2 - BCV 3
Sportpark De Streng Oostergo MEER
5 mei 2018 14:30
BCV 3 - Oostergo 2
Sportpark Het Koningsland MEER
8 mei 2018 19:00
BCV 3 - FC Birdaard 2
Sportpark Het Koningsland MEER
12 mei 2018 12:00
VC Trynwalden 2 - BCV 3
Sportpark Keatsjemuoilan MEER
19 mei 2018 14:30
BCV 3 - SC Veenwouden 3
Sportpark Het Koningsland MEER
26 mei 2018 14:30
BCV 3 - Drachtster Boys 4
Sportpark Het Koningsland MEER

Uitslagen BCV 3

Alle uitslagen
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Info
14 april 2018 14:30
BCV 3 - Be Quick D 4
2 - 0 MEER
10 april 2018 18:30
FC Birdaard 2 - BCV 3
2 - 1 MEER
7 april 2018 12:45
Hardegarijp 3 - BCV 3
1 - 3 MEER

Selectie BCV 3

Selectieoverzicht
Naam Leeftijd Positie KNVB nummer M/V
Selectie
Anne van der Wal 35 Selectielid BFMN84K M
Auwert Hiddema 32 Selectielid BGDD60K M
Bart Elzinga 32 Selectielid BFMM81C M
Gosse Braaksma 33 Selectielid BFMP31C M
Hein Mosselaar 32 Selectielid GFLZ71U M
Hille Hiddema 35 Selectielid BGDD59G M
Jaap de Jong 36 Selectielid BFMN297 M
Jelle van der Wal 37 Selectielid BFMQ47Q M
Jos Beerda 29 Selectielid BFMQ885 M
Juan Koelstra 21 Selectielid MDTT94J M
Martijn Pruis 28 Selectielid FJDZ89G M
Oeds Venema 27 Selectielid BFMR08G M
Piet Scherjon 31 Selectielid BFMP60U M
Pieter van der Veen 34 Selectielid BFMN12V M
Richard de Boer 28 Selectielid FGQM80A M
Riemer Wouda 30 Selectielid BFMP802 M
Robert - Jarno Veenje 31 Selectielid MCWR374 M
Sjoerd van Dekken 29 Selectielid BFMQ988 M
Ted Hirdes 23 Selectielid GJNG997 M
Thomas Bootsma 29 Selectielid BFMQ90A M
Tim Cuperus 22 Selectielid MBFS50O M
Wander Kooistra 31 Selectielid BGJQ88T M
Willem Vlietstra 27 Selectielid FQQK55S M
Staf
Naam Leeftijd Functie KNVB nummer M/V
Fedde Lont 61 trainer/coach FLPQ40W M
Hotze Pruis 44 leider FWSP54U M