Er zijn de laatste 30 dagen geen uitslagen
Uitslagen:

Uitnodiging voor de historische en laatste thuiswedstrijd VV Bergum op zondag 26 mei a.s. om 14.00 uur

Uitnodiging voor de historische en laatste thuiswedstrijd VV Bergum op zondag 26 mei a.s. om 14.00 uur

Zondag 26 mei a.s. staat de laatste competitiewedstrijd Bergum1-GAVC 1 op het programma. Voor onze club, die volgend seizoen verder gaat als FC Burgum, een bijzonder en historisch moment. Iedereen die VV Bergum een warm hart toe draagt nodigen we van harte uit hierbij aanwezig te zijn. 

En natuurlijk sluiten we deze voetbalmiddag af in stijl:
Na de wedstrijd is er volop gezelligheid met een optreden van Johannes Rypma en de The Bounty Hunters in de feesttent. 
In de kantine is er de mogelijkheid herinneringen op te halen over 88 jaar v.v. Bergum. Ook zal de winnaar bekend worden gemaakt van de verloting van de UNIEKE VV Bergum FIETS. Deze 'must-have' fiets is beschikbaar gesteld en mogelijk gemaakt door Burgers Fietsen en Van der Meer Reclame, waarvoor onze hartelijk dank!De wedstijd op Sportpark Het Koningsland begint om 14.00 uur. Wees erbij en mis het niet!