BCV 1 - CVVO 1 | 4 - 0 BCV 2 - Marum 2 | 0 - 1 ONT 3 - BCV 3 | 7 - 2 VCR 3 - BCV 4 | 2 - 4
Uitslagen:

FC Assen - BCV 2-4

FC Assen - BCV 2-4

01-09-2018 FC Assen - BCV  2-4 (0-1)
42. Robert van der Laan 0-1 (rust) 51. Dzenan Sarkinovic 1-1, 59. Dzenan Sarkinovic 2-1, 65. Fedde Durk Kingma 2-2, 68. Yorn Sikkenk 2-3, 83. Yorn Sikkenk 2-4


Na de oefenperiode van eind augustus (Zuidhorn uit, 1-2 winst, en het winnen van het Open Leeuwarder Kampioenschap, stond vandaag voor BCV de eerste beker-poulewedstrijd op het programma. In Assen was zondag tweedeklasser FC Assen de tegenstander.Op het mooie sportcomplex van FC Assen kregen beide ploegen gedurende het eerste half uur amper kansen. Harmen Vlietstra mikte op doelman Renzo Hoving, terwijl de thuisclub een kans maar net naast werkte. Vlak voor rust kwam BCV op voorsprong toen Robert van der Laan de voorzet van Harmen Vlietstra binnen tikte (0-1).FC Assen kwam na rust energiek uit de kleedkamer. Aanvoerder Dzenan Sarkinovic was tweemaal doeltreffend zodat de stand na een uur spelen 2-1 was geworden. Niet veel later stond de 2-2 op het scorebord. Fedde Durk Kingma werd diep gestuurd door Remco Bouius waarna Kingma de stand weer in evenwicht bracht. Enkele minuten daarna zag het er voor de Burgumers nog positiever uit, toen Yorn Sikkenk de ploeg van trainer Jasper Bouma weer op voorsprong schoot (2-3).Uiteindelijk zouden de rood-witten het duel met 2-4 winnen. Yorn Sikkenk scoorde zijn tweede doelpunt van de middag door een vrije trap stijf in de kruising te schieten. De uitslag had hoger kunnen uitvallen, maar CP Pander had het vizier vlak voor tijd nog niet op scherp staan.Het andere pouleduel, tussen De Griffioen en Gomos, werd door Gomos met 1-2 gewonnen. Volgende week zaterdag speelt BCV op eigen veld tegen De Griffioen (za. 2e), waarna op zaterdag 15 september het laatste pouleduel bij Gomos (zo. 1e) wordt gespeeld. De eerste twee ploegen van de poule gaan door naar de knock-out fase. De eerste competitiewedstrijd speelt BCV op zaterdag 22 september a.s. thuis tegen naaste buur Hardegarijp.

Meer foto's in het foto-album.Opstelling BCV:
Arjen Tolman, Jacob Frimpong, Merijn Feenstra, Roeland Rusticus, Roy van Houten, Remco Bouius (70. Bauke Prins), Jurian Schievink (46. CP Pander), Romke Bos, Robert van der Laan (46. Fedde Durk Kingma), Yorn Sikkenk, Harmen Vlietstra

FC Assen 1 - BCV 1

Meer informatie
FC Assen 1
BBBG61P
2 - 4
Uitslag
BCV 1
BBBB30Y
Officials: Afgeschermd || H.M. (Martijn) Gerbrandy || Afgeschermd ||
Accommodatie
Sportpark De Hoogspanning
De Hoogspanningsweg 6
9408CZ ASSEN
0592-355262
Route
55%
Winst
thuis
39%
Winst
Uit
46%
Winst
thuis
39%
Winst
uit