Er zijn de laatste 30 dagen geen uitslagen
Uitslagen:

CVVO - BCV 1-2

CVVO - BCV 1-2

29-09-2018 CVVO - BCV 1-2 (1-2)
6. Yorn Sikkenk 0-1, 32. Redmer Bruinsma 1-1, 36. Romke Bos 1-2 (rust)


In Lemmer mocht BCV deze middag tegen CVVO een positief vervolg zien te geven aan de ruime 5-1 overwinning van vorige week tegen Hardegarijp. De Lemsters waren vorig seizoen een 'dure' tegenstander voor BCV, aangezien beide wedstrijden toen door de Burgumers werden verloren. Van onderschatting zou deze middag derhalve geen sprake zijn, ook al had CVVO vorige week haar openingsduel verloren en moest de blauw-witte thuisploeg een aantal spelers missen. In de ploeg van BCV-trainer Jasper Bouma ontbraken Fedde Durk Kingma en Paul Westra, net zoals vorige week.BCV begon goed aan de wedstrijd, en zou al spoedig op voorsprong komen toen Yorn Sikkenk vanaf links de bal met precisie in de rechter benedenhoek schoof, buiten bereik van keeper Rutger Rooi van CVVO. Beide ploegen waren redelijk aan elkaar gewaagd gedurende het eerste deel voor rust. Halverwege de eerste helft kreeg Harmen Vlietstra een grote kans, maar zonder resultaat. Na ruim een half uur spelen had de kopbal in de verdediging van BCV net te weinig kracht om doelman Arjan Tolman te bereiken. Nummer 8, 
Redmer Bruinsma, van CVVO slaagde er in om met bal Tolman te passeren en vanuit de lastige hoek de bal in de goal te schieten, 1-1.Enkele minuten daarna schoot Romke Bos BCV weer op voorsprong met een geweldig afstandschot, de bal verdween onhoudbaar voor de keeper hoog in het doel (1-2). Met deze kleine voorsprong gingen de teams aan de thee.In de tweede helft pakte BCV de draad weer energiek op. Een kleine tien minuten voor rust trok Harmen Vlietstra vanaf links met bal naar binnen, zijn schot in de korte hoek kwam tegen de paal. Vijf minuten later een overtreding van Merijn Feenstra op Bent Kloosterboer van CVVO, waarvoor Merijn de gele kaart kreeg van scheidsrechter Buitenhuis. Bent Kloosterboer van de thuisploeg schreeuwde het uit van de pijn en bleef op de grond liggen. De ambulance werd opgeroepen, om hem naar het ziekenhuis te brengen. Naar verluid heeft hij een dubbele beenbreuk (scheen- en kuitbeen). We wensen hem een voorspoedig herstel toe.

 

Na zo'n 25 minuten oponthoud werd het duel hervat. Gedurende het resterende deel van de wedstrijd kregen beide elftallen nog een paar kleine kansen. BCV mocht enkele hoekschoppen nemen, maar o.a. aanvoerder Roeland Rusticus wist hieruit niet te scoren. Zolang de voorsprong voor BCV zo minimaal bleef, hield CVVO uiteraard hoop op een beter resultaat. In blessuretijd kon de inzet van Johan Lennart van der Velde door de CVVO-verdediger nog maar net voor de doellijn weggehaald worden, het bleef spannend.Na de nodige blessuretijd floot de scheidsrechter met een 1-2 stand af, zodat de punten dus met de bus mee terug gingen naar Burgum. BCV is na twee speelronden gedeeld koploper, samen met Blauw Wit'34, Marum, Leeuwarder Zwaluwen en VVI (allen zes punten). Volgende week (za. 6 oktober a.s.) speelt BCV in Luttelgeest weer een uitwedstrijd. Tegenstander is dan debutant Tonego. Aanvangstijdstip van die wedstrijd is 15:00 uur.

Meer foto's van de wedstrijd tegen CVVO in het foto-album.
Opstelling BCV:
Arjen Tolman, Jacob Frimpong, Hendrik Elzinga (46. Johan Lennart van der Velde), Roeland Rusticus, CP Pander, Merijn Feenstra, Remco Bouius (90.+17 Jurrian Schievink), Romke Bos, Robert van der Laan (76. Roy van Houten), Yorn Sikkenk, Harmen Vlietstra

 

CVVO 1 - BCV 1

Meer informatie
CVVO 1
BBBB92A
1 - 2
Uitslag
BCV 1
BBBB30Y
Officials: W (Wiebe) Hietkamp || M. (Mark) van Dijk || V. (Vincent) Buitenhuis ||
Accommodatie
Sportpark De Rien
Straatweg 52
8531PZ LEMMER
0514-560930
Route
51%
Winst
thuis
40%
Winst
Uit
47%
Winst
thuis
40%
Winst
uit