Suawoude 35+1 - BCV 35+1 | 0 - 1 BCV 35+1 - Suameer 35+1 | 3 - 0 Eastermar 35+1 - BCV 35+1 | 0 - 2 BCV 35+2 - SC Kootstertille 35+1 | 3 - 0 Zwaagwesteinde 35+1 - BCV 35+2 | 2 - 2 BCV 45+1 - Friese Boys 45+1 | 0 - 0 BCV 45+1 - FC Birdaard 45+1 | 0 - 2 Hardegarijp 45+1 - BCV 45+1 | 0 - 1 BCV 1 - SC Veenwouden 1 | 3 - 0 BCV 2 - The Knickerbockers 2 | 0 - 1 SC Kootstertille 2 - BCV 3 | 1 - 3 SC Veenwouden 4 - BCV 4 | 3 - 4
Uitslagen:

BCV completeert 22-koppige A-selectie door het toevoegen van zeven nieuwe spelers

BCV completeert 22-koppige A-selectie door het toevoegen van zeven nieuwe spelers

Trainer / coach Jasper Bouma heeft, in samenwerking met de technische commissie, voor het komende voetbalseizoen zeven nieuwe spelers toegevoegd aan de A-selectie van BCV. Door het stoppen van ervaren krachten Cor de Jong, Mao Sheng Xiao, Roel van der Meulen en het vetrekken van de spelers Jorrit van der Meulen (Drachtster Boys), Auke Schievink (Harkemase Boys), Raoul Dijkstra (t’Fean ’58) en Marciano Slager (Stadspark) naar andere verenigingen, moest er invulling gegeven worden aan de open gevallen plekken. Hierbij is er voornamelijk gekozen voor spelers uit de eigen opleiding. Met het toevoegen van Merijn Feenstra, Johan van der Velde, Remco Bouius (allen uit de JO-19) en Robert van der Laan, Jurrian Schievink, Pieter Elzinga (allen uit BCV 2) zijn we er in geslaagd om spelers met het nodige potentieel en talent, de kans te geven om zich door te ontwikkelen tot basisspeler van BCV 1. Daarnaast komt Yorn Sikkenk over van vv Drachten. Yorn is een speler met de nodige ervaring. Hij heeft naast de jeugdopleiding en het 1e elftal van vv Drachten nog uitstapjes gemaakt naar vv Bergum en Sneek Wit Zwart. Yorn was toe aan een nieuwe uitdaging op zaterdag en heeft deze gevonden bij BCV.
 
Foto nieuwe spelers A-selectie BCV 2018 – 2019 (v.l.n.r.):

 
Jurrian Schievink, Remco Bouius, Merijn Feenstra, Pieter Elzinga, Johan van der Velde, Yorn Sikkenk en Robert van der Laan.