SC Joure 1 - BCV 1 | 2 - 1 SC Joure 2 - BCV 2 | 0 - 0 BCV 3 - Buitenpost 5 | 1 - 2 BCV 4 - Zwaagwesteinde 4 | 1 - 4
Uitslagen:

Spaar mee met Jeugd Sponsor Actie van Poiesz vanaf 12 februari a.s.

Spaar mee met Jeugd Sponsor Actie van Poiesz vanaf 12 februari a.s.

Ook dit jaar doen we weer mee met de Jeugd Sponsor Actie van Poiesz Supermarkten van 12 februari t/m 8 april 2018. Bij iedere 10 euro krijg je een Jeugd Sponsor Munt. Daarnaast kun je iedere week bij diverse actie-artikelen extra munten sparen. Hoe meer Jeugd Sponsor Munten er voor vvBBC worden gespaard, hoe meer geld vvBBC uitgekeerd krijgt aan het eind van de actie. Dús, ga naar de Poiesz en stop de munten in de spaarbuis van vvBBC!
Gekoppeld aan deze actie is er ook een facebookactie. Ga vanaf 12 februari a.s. naar de facebookpagina van Poiesz en stem op vvBBC. Maak daarmee zelf kans op een Poiesz waardebon én….de 50 verenigingen met de meeste stemmen krijgen nog eens extra 500 munten. De moeite waard toch!?
Noteer alvast de eerste actieweek voor extra munten:  op zaterdag 17 februari is BBC in de Poiesz aanwezig voor de verkoop van gebak.