BCV 3 - SC Kootstertille 2 | 1 - 4 BCV 35+1 - Broekster Boys 35+1 | 1 - 2 SC Veenwouden 35+1 - BCV 35+1 | 3 - 0 BCV 35+1 - Bergum 35+1 | 0 - 1 BCV 35+2 - VIOD 35+1 | 4 - 4 BCV 35+2 - Be Quick D 35+2 | 0 - 2 Friese Boys 35+1 - BCV 35+2 | 1 - 5 Bergum 45+1 - BCV 45+1 | 0 - 4 Drogeham 45+1 - BCV 45+1 | 2 - 4 BCV 45+1 - Ropta Boys 45+1 | 0 - 4 SC Veenwouden 1 - BCV 1 | 0 - 1 The Knickerbockers 2 - BCV 2 | 3 - 0 BCV 4 - SC Veenwouden 4 | 2 - 2
Uitslagen:

‘Bijzonder weerzien’

‘Bijzonder weerzien’

Vorige week zaterdag speelde BCV 1 op sportpark Koningsland tegen CVVO uit Lemmer.
 
Leuke bijkomstigheid hierbij was dat het bestuur van de Lemsters mede vertegenwoordigd was door een oud-Burgumer.
De oudere BCV-ers zullen hem ongetwijfeld nog wel kennen want het was niemand minder dan Ale Boersma, destijds wonende aan de Lohmanlaan in Burgum en nu alweer jaren in Lemmer.
Nadat we even hadden door gepraat over vroeger, bleek Boersma niet alleen een oud Burgumer te zijn, maar ook een oud speler van BCV en gelukkig hadden we nog een elftal foto uit vroeger tijden, waarop we de heer Boersma ontdekten.
Dit was een mooie gelegenheid om ook de andere spelers op deze teamfoto nog even de revue te laten passeren, want de huidige BCV-ers zullen de meesten vermoedelijk niet meer (her) kennen. Samen met generatiegenoten Willem Bosgra en Sieb Stelpstra konden we het hele team weer van namen voorzien. Later werd door een kenner verteld, dat Boersma de beste speler was, die BCV ooit heeft voortgebracht en dat hij het oa schopte tot lid van het Friesche elftal, dat toen speelde onder de naam van de FVB, de Friesche Voetbalbond.
De heer Boersma heeft deze zaterdag nog een paar leuke ontmoetingen met oude bekenden gehad en kan terug kijken op een geslaagde middag want ‘zijn CVVO’ mocht ook nog 3 punten bijschrijven.
 
Op de foto ziet u de heer Boersma met de elftalfoto en op de elftalfoto kunt u bekijken of er nog oude bekenden van u tussen zitten.
 
Bovenste rij vlnr: Jan Douma, Jelle de Jong, Ale Boersma, Arie Smit en Foppe Slotegraaf
Onderste rij vlnr: Minne Jansma, Durk de Jong, Hans Hoekstra, Jitse van der Veen, Arie Polet en Wiep de Jong.