BCV 3 - SC Kootstertille 2 | 1 - 4 BCV 35+1 - Broekster Boys 35+1 | 1 - 2 SC Veenwouden 35+1 - BCV 35+1 | 3 - 0 BCV 35+1 - Bergum 35+1 | 0 - 1 BCV 35+2 - VIOD 35+1 | 4 - 4 BCV 35+2 - Be Quick D 35+2 | 0 - 2 Friese Boys 35+1 - BCV 35+2 | 1 - 5 Bergum 45+1 - BCV 45+1 | 0 - 4 Drogeham 45+1 - BCV 45+1 | 2 - 4 BCV 45+1 - Ropta Boys 45+1 | 0 - 4 SC Veenwouden 1 - BCV 1 | 0 - 1 The Knickerbockers 2 - BCV 2 | 3 - 0 BCV 4 - SC Veenwouden 4 | 2 - 2
Uitslagen:

Vandekken Design cosponsor van BCV

Vandekken Design cosponsor van BCV

Vandekken Design cosponsor van BCV
 
 
Met ingang van dit seizoen is Vandekken Design, gevestigd aan De Hageboek 4 in Burgum, verbonden als cosponsor aan BCV. Vandekken Design is een klantgericht ontwerpbureau, dat graag met u mee denkt, maar de uiteindelijke keuze aan u, de klant, overlaat.
 
Vormgeven is Haye van Dekken zijn passie. Al vele jaren ontwerpt Haye logo’s, huisstijlen en drukwerk zoals folders, flyers en posters. Maar ook kranten, magazines en advertenties. Naast herkenbaar moet uw bedrijf namelijk ook zichtbaar zijn. In de vorm van traditionele reclame; een poster, flyer of folder.
Adverteren in kranten en magazines is ook nog steeds een effectieve vorm van reclame, zeker als de klanten in uw omgeving zitten. Adverteert u in regionale bladen, kranten of magazines? Vandekken Design kan tegen een scherpe prijs uw advertenties voor u opmaken en plaatsen, ongeacht of hiervoor een nieuw ontwerp moet komen of niet. 
 
Een sterke folder, advertentie of flyer, of Kerstkaarten, Vandekken Design helpt u graag met het maken van reclame. Goed drukwerk: een mooi ontworpen visitekaartje, folder of bijvoorbeeld Kerstkaarten. Van analoog tot digitaal, van een mooie ‘punt op de i’ tot een full-color magazine. Vandekken Design levert drukwerk, flyers, visitekaartjes, briefpapier en nog veel meer. Ook buitenreclame zoals vlaggen, banieren en reclameborden. 
 
Heeft u al een ontwerp maar staat dat nog nergens op? Vandekken Design kan uw ontwerpen op vele producten leveren. Wilt deskundig advies, goede begeleiding en dat voor een scherpe prijs? Dan bent bij Vandekken Design aan het juiste adres.  Bekijk wat Vandekken Design voor u kan betekenen
 

 
Het ondertekenen van het sponsorcontract en het nemen van de diverse foto's stond op zaterdag 31 oktober j.l. op het programma. Na ontvangst in de bestuurskamer met koffie en gebak volgde een inleidend woord van welkom. Vervolgens werden de stukken ondertekend door Haye van Dekken (foto boven, links), Gauke Haagsma (voorzitter sponsorcommissie BCV, foto boven rechts) en Dirk van der Woude (voorzitter BCV, foto onder links).


 
Hierna werd op het hoofdveld van BCV de foto bij het XL-reclamebord van de cosponsor genomen. We kunnen al met al terugkijken op een geslaagde meeting met onze cosponsor Vandekken Design. Langs deze weg willen we Haye van Dekken nogmaals hartelijk danken voor de sponsoring.