Er zijn de laatste 30 dagen geen uitslagen
Uitslagen:

Besturen BCV en vvBergum kiezen voor een nieuwe trainer van het eerste elftal van de fusieclub

Besturen BCV en vvBergum kiezen voor een nieuwe trainer van het eerste elftal van de fusieclub

Mede op advies van de gezamenlijke Technische Commissies van BCV en vv Bergum hebben de beide besturen besloten het eerste elftal van de nieuwe fusieclub van start te laten gaan met een nieuwe hoofdtrainer. Dit betekent dat de contracten van de huidige   BCV-trainer Jasper Bouma en vvBergum-trainer Jan Bruin, niet worden verlengd aan het einde van dit seizoen. Gisteravond is dit besluit zowel aan beide trainers als aan de beide A-selecties persoonlijk bekend gemaakt.

De besturen benadrukken dat beide verenigingen zeer tevreden zijn over de inzet en prestaties van beide trainers en dat dit besluit volledig los staat van hun huidig functioneren. Sterker nog, de deur zal altijd open blijven staan voor Jasper Bouma en Jan Bruin. Desondanks kiezen de besturen, met het oog op de fusie, weloverwogen voor een nieuw gezicht. 

Wanneer er vragen en of opmerkingen zijn, neem gerust contact met ons op.

Voorzitter BCV, Dirk van der Woude
Voorzitter vv Bergum, Pieter Schols