SC Joure 1 - BCV 1 | 2 - 1 SC Joure 2 - BCV 2 | 0 - 0 BCV 3 - Buitenpost 5 | 1 - 2 BCV 4 - Zwaagwesteinde 4 | 1 - 4
Uitslagen:

Sponsoruitje naar HANOS met gastspreker Gerry Hamstra

Sponsoruitje naar HANOS met gastspreker Gerry Hamstra

Op donderdagavond 25 oktober j.l. was de gezamenlijke sponsorgroep van vv Bergum en BCV te gast bij horecagroothandel HANOS in Heerenveen. HANOS is de leverancier van onze kantinebenodigdheden, en tevens sponsor van BCV. Enige tijd geleden hadden we het aanbod gekregen voor een rondleiding, en daar wilden wij uiteraard graag gebruik van maken.Bovendien was Gerry Hamstra, technisch directeur van sc Heerenveen, bereid om als gastspreker op te treden. Al met al een mooi programma voor deze avond.
Ruim dertig belangstellenden hadden zich aangemeld voor de rondleiding bij HANOS, waar dus gastspreker Gerry Hamstra een bijdrage zou leveren. Even voor 20.00 uur werd het gezelschap ontvangen bij HANOS door vestigingsdirecteur Patrick Hendriks. Na de koffie en een openingswoord door Gauke Haagsma (vz sponsorcommissie BCV) vertelde Patrick Hendriks ons het een-en-ander over het bedrijf HANOS. Daarna volgde de interessante rondleiding. Verdeeld in twee groepen werd ons op elke afdeling van het bedrijf het nodige verteld.Hierna volgende een uiterst interessant verhaal van Gerry Hamstra, zoals gezegd de technisch directeur van sc Heerenveen. Hij had in de sponsorgroep een gewillig publiek, dat aandachtig luisterde naar hoe het beleid van sc Heerenveen in elkaar steekt.Uiteraard was er een mogelijkheid tot het stellen van vragen, waar dan ook gretig gebruik van werd gemaakt. Na enkele kritische vragen, opmerkingen en welgemeende adviezen richting de heer Hamstra was het wel tijd voor de afsluitende borrel.Iedereen liet zich de hapjes en de drankjes van HANOS goed smaken. De nazit was dan ook erg gezellig, waarna we weer terug naar huis konden keren. Al met al kunnen we terugzien op een geslaagde avond.