SC Joure 1 - BCV 1 | 2 - 1 SC Joure 2 - BCV 2 | 0 - 0 BCV 3 - Buitenpost 5 | 1 - 2 BCV 4 - Zwaagwesteinde 4 | 1 - 4
Uitslagen:

Drie generaties vrijwilligers in de kantine BCV

Drie generaties vrijwilligers in de kantine BCV

Wie zaterdag 27 oktober in de BCV kantine is geweest, heeft deze bijzondere situatie achter de bar misschien meegekregen. Maar liefst 3 generaties uit de familie Boonstra stonden als vrijwilliger in de kantine. Tjitske Boonstra (op de foto in het midden) had hulp ingeroepen van zowel schoonmoeder Zus Boonstra (links) als dochter Sylvana Boonstra (rechts). Sylvana is tevens speelster bij de vrouwen van BBC. Hier blijkt maar weer dat goed voorbeeld doet volgen en dat ook de jeugd het barwerk leuk vindt.
Met deze primeur zetten we jullie graag even in het zonnetje. En bedanken we jullie voor de spontane inzet om de kantine op de soms kritieke bezettingsmomenten toch draaiende te houden.

Ben je net als deze drie dames enthousiast geworden om eens mee te draaien met een bardienst? We kunnen nog wat hulp gebruiken!