BCV 1 - CVVO 1 | 4 - 0 BCV 2 - Marum 2 | 0 - 1 ONT 3 - BCV 3 | 7 - 2 VCR 3 - BCV 4 | 2 - 4
Uitslagen:

Beleef een Avondje Cambuur met 50 % korting!

Beleef een Avondje Cambuur met 50 % korting!

Deze maand staan er alleen nog maar uitwedstrijden op het programma voor SC Cambuur, maar over iets minder dan twee weken staat er weer een voetbalfeest in ons eigen Cambuur Stadion op de agenda.

Op vrijdag 2 februari (20.00 uur) komt dan die andere volksclub uit de Jupiler League, Go Ahead Eagles, op bezoek in Leeuwarden. Bij dit fraaie affiche willen we het stadion natuurlijk zo (sfeer)vol mogelijk hebben en daarom kun je hier als lid van één van onze amateurpartners heel voordelig bij zijn!

Met de kortingscode ‘amateurpartner’ (in het bestelmenu onder 'Coupon') krijg je nu eenmalig en alleen voor deze wedstrijd maar liefst 50 % korting op een toegangskaart (maximaal twee per persoon). Je kunt hierbij in ons digitale stadion zelf een tribune en een stoel uitzoeken. 

Ga dus snel naar www.cambuurkaarten.nl, volg de logische stappen en vul voor het afrekenen de kortingscode in. 

Graag tot in het Cambuur Stadion!