BCV 3 - SC Kootstertille 2 | 1 - 4 BCV 35+1 - Broekster Boys 35+1 | 1 - 2 SC Veenwouden 35+1 - BCV 35+1 | 3 - 0 BCV 35+1 - Bergum 35+1 | 0 - 1 BCV 35+2 - VIOD 35+1 | 4 - 4 BCV 35+2 - Be Quick D 35+2 | 0 - 2 Friese Boys 35+1 - BCV 35+2 | 1 - 5 Bergum 45+1 - BCV 45+1 | 0 - 4 Drogeham 45+1 - BCV 45+1 | 2 - 4 BCV 45+1 - Ropta Boys 45+1 | 0 - 4 SC Veenwouden 1 - BCV 1 | 0 - 1 The Knickerbockers 2 - BCV 2 | 3 - 0 BCV 4 - SC Veenwouden 4 | 2 - 2
Uitslagen:

Contracten Hoofdjeugdsponsors verlengd

Contracten Hoofdjeugdsponsors verlengd

Het lijkt allemaal heel normaal, maar zo vanzelfsprekend is het natuurlijk niet, dat clubs en sponsoren jarenlang aan elkaar verbonden blijven. De sponsorcommissie van vv Bergum en BCV streven hier natuurlijk wel naar en het doet ons dan ook veel plezier, dat de Hoofdjeugdsponsoren van het eerste uur het sponsorcontract weer met twee jaar verlengd hebben, waardoor onze jeugd de komende jaren weer verzekerd is van mooie verzorgde tenues, welke inmiddels een bekende aanblik op de Friese velden zijn. BBC is een begrip geworden en dat merken we ook binnen de moederverenigingen. BBC is een organisatie geworden, die er staat en die probeert onze voetballers en voetbalsters, want het aantal voetballende meiden groeit nog steeds, een podium te bieden waar we allemaal op ons eigen niveau van onze geliefde sport kunnen genieten.

Dit kan echter niet zonder sponsoring en we zijn dan ook bijzonder verheugd, dat Wijmenga Makelaars, Wurkz Uitzendbureau en Meijer Expert Burgum, wederom bereid zijn gevonden om BBC financieel te ondersteunen. De reclame uitingen zijn terug te vinden op zowel de wedstrijdtenues (Wijmenga en Wurkz) als ook op de traingingspakken (Wijmenga, Wurkz en Meijer Expert) en sinds kort nu ook op de boarding langs het hoofdveld van zowel vv Bergum als BCV.

Afgelopen zaterdag werd onder het genot van een bakje koffie en een versnapering de officiële contractondertekening gedaan door de sponsoren, de heren Berend Wijmenga,  Marcel Strijk en Erik Meijer, die hun handtekening onder contracten zetten, samen met de voorzitters van vv Bergum, BCV en BBC, de heren Pieter Schols, Age Kramer en Cornelis Taekema.

Op de foto’s ontbreekt de eigenaar van Wurkz Uitzendbureau, de heer W.A. de Vreeze. Hij werd vertegenwoordigd door de M. Strijk.
We hopen nog lang als clubs en sponsoren aan elkaar verbonden te blijven.