Er zijn de laatste 30 dagen geen uitslagen
Uitslagen:

BCV zet Oerterp met 2-7 aan de kant

BCV zet Oerterp met 2-7 aan de kant

09-09-2017 Oerterp - BCV  2-7 (1-3)
6. Harmen Vlietstra 0-1, 8. Folkert Hoekstra 1-1, 20. Roel van der Meulen 1-2, 44. Paul Westra 1-3 (rust) 55. Cor de Jong 1-4, 62. Harmen Vlietstra 1-5, 66. Hendrik Elzinga 1-6, 89. Paul Westra 1-7, 90. Kees-Jan Dijk 2-7 (pen.)


Op deze zaterdagmiddag stond in Ureterp het tweede beker-pouleduel voor BCV op het programma. Na de uitstekende overwinning in de Burgumer dorpsderby tegen zondag eersteklasser vv Bergum was nu sv Oerterp onze tegenstander. Deze zondag tweedeklasser had haar eerste pouleduel vorige week met 7-3 verloren van Drachtster Boys, dus de Burgumers verwachtten een thuisclub die gebrand was op eerherstel.In de zesde minuut was het echter Harmen Vlietstra die BCV reeds op voorsprong zette na een keurige aanval. Al snel lag de gelijkmaker van Oerterp ook al in de goal (1-1). Halverwege de eerste helft scoorde Roel van der Meulen de 1-2 voor BCV uit een voorzet van Harmen Vlietstra. Niet veel later mikte Raoul Dijkstra eerst op de keeper van Oerterp en weer vijf minuten daarna eindigde zijn inzet tegen de lat.In de slotfase van de eerste helft moest Romke Bos geblesseerd het veld verlaten, Bauke Prins was zijn vervanger. De eerste drie kwartier waren bijna voorbij, maar het publiek zou nog voor rust een wonderschoon doelpunt te zien krijgen. Een afgemeten voorzet van Roel van der Meulen vanaf de linkerkant bereikte de op rechts vrijstaande Paul Westra, die de bal in één keer achter de doelman van Oerterp in het doel knalde, 1-3. Na tien minuten spelen in de tweede helft opnieuw een doelpunt van BCV. Een perfecte hoekschop van Harmen Vlietstra kwam bij de vrijstaande Cor de Jong, die slechts zijn hoofd tegen de bal hoefde te knikken om de 1-4 op het scorebord te zetten. Een publiekswissel voor de aanvoerder was vlak daarna het gevolg.Een half uur voor tijd scoorde Harmen Vlietstra zijn tweede doelpunt van deze middag. De snelle Raoul Dijkstra werd weer eens diep gestuurd, zijn voorzet kwam uiteindelijk bij Vlietstra die bij 'de tweede paal' de 1-5 binnen kon tikken.De koek was nog steeds niet op, want nog geen vijf minuten later was het alweer raak. BCV mocht een vrije trap nemen, en Hendrik Elzinga ging ook mee naar voren. Was het dan zo'n middag? Inderdaad, het was zo'n middag. De vrije trap van Roel van der Meulen kwam via Bauke Prins bij Hendrik Elzinga, die de 1-6 in de touwen schoot.BCV nam na die fase wat gas terug, waardoor ook Oerterp wat kansjes kreeg. BCV-doelman Arjen Tolman had echter assistentie op de doellijn, een tegentreffer werd voorkomen. De laatste minuten waren weer voor de Burgumers. Een dieptepass van Bauke Prins, buitenkantje schoen, stuurde Harmen Vlietstra diep richting de vijandelijke goal. De keeper werd omspeeld, en de bal hobbelde tegen de verste paal. Raoul Dijkstra tikte de bal nog wel binnen, maar helaas, buitenspel en dus geen doelpunt.De 1-7 werd een minuut later echter toch gescoord, Paul Westra scoorde zijn tweede en dus BCV's zevende doelpunt. Was dit dan de eindstand? Nee, want in de 90e minuut mocht Oerterp nog een penalty nemen na een overtreding in het strafschopgebied. Eindstand derhalve 2-7.Belangrijker was dat BCV door deze uitslag op zes punten uit twee duels was gekomen. Het andere pouleduel, tussen vv Bergum en Drachtster Boys eindigde in 3-4 voor de Drachtsters. De bovenste twee ploegen van de poule gaan door naar de knock-out fase. Drachtster Boys en BCV hebben nu beide zes punten, terwijl vv Bergum en Oerterp nog puntloos zijn. Dit betekent dat BCV en Drachtster Boys reeds door zijn naar de volgende ronde. Volgende week zaterdag, 16 september a.s., speelt BCV de derde poulewedstrijd tegen Drachtster Boys. Aanvang 14.30 uur, u bent van harte welkom. Zoals gezegd staat er dan, behalve de eer, verder niks meer op het spel. We gaan er echter van uit dat onze jongens voor het eigen publiek wel weer voor de volle winst zullen gaan!

Een week daarna, op zaterdag 23 september a.s., staat voor BCV de eerste competitiewedstrijd op het programma. Om 14.30 uur wordt er dan afgetrapt tegen promovendus Wykels Hallum.Opstelling BCV:
Arjen Tolman, Jacob Frimpong, Cor de Jong (58. Roeland Rusticus), Hendrik Elzinga, Erwin van der Meulen, Mao Sheng Xiao (70. Roy van Houten), Raoul Dijkstra, Roel van der Meulen. Paul Westra, Romke Bos (36. Bauke Prins), Harmen Vlietstra
 

Oerterp 1 - BCV 1

Meer informatie
Oerterp 1
BBBB70C
2 - 7
Uitslag
BCV 1
BBBB30Y
Officials: Afgeschermd || W.J.M. (Wim) vanDelden || F. (Frank) deJong || W. (Wietske) Jongbloed ||
Accommodatie
Sportpark De Griene Greide
Griene Leane 8
9247GT URETERP
0512-302509
Route
53%
Winst
thuis
37%
Winst
Uit
44%
Winst
thuis
37%
Winst
uit