Er zijn de laatste 30 dagen geen uitslagen
Uitslagen:

BCV - vv Bergum 1-0 (beker)

BCV - vv Bergum 1-0 (beker)

02-09-2017 BCV - vv Bergum 1-0 (0-0)
(rust) 89. Cor de Jong 1-0 (strafschop)


Vooraf aan deze bekerwedstrijd was de officiële opening van het nieuwe kunstgrasveld. Er was een speciaal welkom voor de burgemeester, leden van het college en leden van de raad. De verenigingen hebben een prachtige accommodatie gekregen, waar ruimhartig op getraind en gespeeld wordt, maar ook overige gebruikers vinden in toenemende mate de weg naar het kunstgrasveld.Met de opening werd een periode afgesloten, maar ook nieuw perspectief voor de toekomst geopend, want het is nog niet klaar. Plannen voor een multifunctionele accommodatie worden ondersteund; het succes van de aanleg van het kunstgrasveld smaakt naar meer.De beide elftallen gingen de eerste testcase aan. Waarbij er straks voor de competitiestart weer twee representatieve elftallen staan. Het koningsland in Burgum was overgoten door een heerlijke nazomer zon en het talrijke publiek kreeg een sportieve wedstrijd voorgeschoteld. Het klasseverschil was deze middag niet heel erg groot. De wedstrijd speelde zich grotendeels op het middenveld af. BCV was iets langer aan de bal en vv Bergum wachtte wat meer af.De eerste echte kans in de 32e minuut kwam op naam van BCV-spits Paul Westra, hij schoot onzuiver en mistte voor open doel. Raoul Dijkstra had even daarvoor de doelman getest, maar zijn schot werd gestopt. In de 39e minuut was vv Bergum voor het eerst gevaarlijk voor het BCV-doel. Een voorzet wordt via een rug van een BCV verdediger over gekopt. De ruststand is gelijk aan de beginstand.In de tweede helft een zelfde spelbeeld. Geen grootse kansen en weinig te doen voor beide doelverdedigers. In het slot van de wedstrijd was Romke Bos van BCV nog het dichtst bij een doelpunt, zijn schot zat vuur in maar ging net naast. Het verschil deze middag was de rechtsbuiten van BCV, Harm Vlietstra. Zijn snelheid en passeerbeweging zorgde voor het meeste gevaar. De rechtsbuiten werd een aantal keren gestuit. In de 89e minuut kwam Vlietstra over de linkerkant naar voren, vv Bergum back tikt de BCV-speler aan binnen de zestien meter. De scheidsrechter de Wit wijst resoluut naar de stip.Nestor Cor de jong van BCV schoot de bal onhoudbaar achter doelman van der Velde, 1-0. In de 95e minuut was Paul Westra met een afstandschot dicht bij de 2-0. Zo kreeg de wedstrijd toch een winnaar.Komende zaterdag (9 september a.s.) spelen beide teams hun tweede poulewedstrijd. BCV speelt dan in Oerterp, voor vv Bergum staat de thuiswedstrijd tegen Drachtster Boys op het programma. Aanvangstijdstip van beide duels is 17.00 uur.Opstelling BCV:
Arjen Tolman, Jacob Frimpong, Cor de Jong, Roeland Rusticus, Roy van Houten, Bauke Prins, Harmen Vlietstra, Romke Bos, Paul Westra, Roel van der Meulen (76. Erwin van der Meulen), Raoul Dijkstra (84. Auke Schievink)
 

BCV 1 - Bergum 1

Meer informatie
BCV 1
BBBB30Y
1 - 0
Uitslag
Bergum 1
BBBC03J
Officials: J.J. (Jan) vanArkel || Afgeschermd || H.A.C. (Harold) Basstra || R.W. (Robert) deWit ||
Accommodatie
Sportpark Het Koningsland
Burg Bothenius Lohmanln 40 C
9251LD BURGUM
0511-462150
Route
44%
Winst
thuis
40%
Winst
Uit
44%
Winst
thuis
40%
Winst
uit