Er zijn de laatste 30 dagen geen uitslagen
Uitslagen:

Opening kunstgrasveld

Opening kunstgrasveld

2 september 2017 wordt de bekerwedstrijd tussen BCV en vv Bergum gespeeld. De wedstrijd wordt gespeeld op het kunstgrasveld. Inmiddels wordt het kunstgrasveld al ongeveer een jaar gebruikt, maar een officiële opening heeft nog niet plaatsgevonden. Beide besturen willen de prachtige bekerwedstijd nu aangrijpen om de opening toch nog officieel te omlijsten. Voorafgaand aan de wedstrijd zal dit gebeuren.
De wedstrijd begint om 17.00 uur en vanaf 16.30 uur is er inloop in de kantine van BCV, waar een korte toespraak zal volgen. Kort voor 17.00 uur wordt het kunstgrasveld opgezocht en zal een feestelijke handeling plaatsvinden. Graag nodigen wij jullie uit om aanwezig te zijn bij de wedstrijd en bij de feestelijke opening. Voor en tijdens de wedstrijd wordt een verloting georganiseerd, waarvan de opbrengst wordt aangewend voor vervolginvesteringen op het sportcomplex. Na afloop volgt gezellig treffen met muzikale omlijsting.
Wij rekenen op een grote opkomst.
 
Age Kramer                                                                                      Pieter Schols
voorzitter BCV                                                                                 voorzitter vv Bergum