SC Veenwouden 1 - BCV 1 | 1 - 2 Blauw Wit '34 3 - BCV 2 | 2 - 5 BCV 3 - Be Quick D 4 | 2 - 0 BCV 4 - ONT 4 | 2 - 6 BCV 35+1 - Suawoude 35+1 | 3 - 0 Noordbergum 35+1 - BCV 35+1 | 2 - 0 BCV 35+1 - Suameer 35+1 | 1 - 2 Harkema Opeinde 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4 BCV 45+1 - Bergum 45+2 | 3 - 1 Friese Boys 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4
Uitslagen:

Ter nagedachtenis Foppe Slotegraaf

Ter nagedachtenis Foppe Slotegraaf

Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Foppe Slotegraaf. Hij mocht 75 jaar worden. Foppe heeft een lange staat van dienst bij BCV. Hij kwam op jonge leeftijd al voetballen bij onze vereniging. Ouderen onder ons herinneren hem als een uitstekende voetballer, die veelal op de nummer 10 positie gepositioneerd was. Foppe stond bekend om zijn geweldige traptechniek. In de jaren 1974/ 1975 vervulde hij bovendien het trainerschap bij de A-selectie. Het waren jaren waar hij, maar ook wij met genoegen op terug kijken. Wij kennen Foppe als een markante persoonlijkheid met een grote liefde voor BCV.                                                                                                                                

De laatste jaren van zijn leven waren moeizaam. Zijn vrouw Annie overleed in maart 2016 en het gemis van zijn dierbare was groot. De levensvreugde vloeide weg. Desondanks troffen  wij Foppe nog regelmatig langs de lijn en volgde hij met name de verrichtingen van het eerste elftal. Foppe was een kritisch man en dat bleek ook tijdens de beschouwingen van de A-selectie. Hij had daar een heldere mening over en bracht die ook voor het voetlicht. Ook was Foppe Slotegraaf een vaste gast op onze kaartavonden en gaf hij kleur aan deze avonden.                                                                                                         

Foppe Slotegraaf is ons ontvallen en hij laat een leegte achter.  Met grote tevredenheid kijken wij terug op de grote inzet en betrokkenheid van Foppe bij onze vereniging. Wij wensen de familie van Foppe Slotegraaf veel sterkte bij het verwerken van het verlies.

Age Kramer,                                                                                                                     voorzitter BCV.