SC Veenwouden 1 - BCV 1 | 1 - 2 Blauw Wit '34 3 - BCV 2 | 2 - 5 BCV 3 - Be Quick D 4 | 2 - 0 BCV 4 - ONT 4 | 2 - 6 BCV 35+1 - Suawoude 35+1 | 3 - 0 Noordbergum 35+1 - BCV 35+1 | 2 - 0 BCV 35+1 - Suameer 35+1 | 1 - 2 Harkema Opeinde 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4 BCV 45+1 - Bergum 45+2 | 3 - 1 Friese Boys 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4
Uitslagen:

Benoeming voorzitter en vice voorzitter BCV.

Benoeming voorzitter en vice voorzitter BCV.

Tijdens de ledenvergadering van 22 mei 2017, zijn Dirk van der Woude en Jan Harmen Jonker, respectievelijk als voorzitter en vice voorzitter benoemd bij BCV. De leden hebben unaniem ingestemd met de voordracht van beide heren door het Algemeen Bestuur. Dirk en Jan Harmen zijn geen onbekenden binnen BCV. Dirk is al vanaf de jeugd actief binnen onze vereniging en is nu nog actief binnen de Technische Commissie van BBC. Jan Harmen heeft jarenlang in de A-selectie gespeeld en voetbalt nu nog binnen de B-selectie.  Voor een duo-benoeming is besloten vanwege de vele onderwerpen die spelen binnen BCV, waardoor een te grote werkdruk ontstaat bij één ersoon. Dirk van der Woude draait vanaf nu mee in het bestuur, terwijl hij vanaf november de voorzittershamer van Age Kramer overneemt. Jan Harmen draait nu al volledig mee in het bestuur en pakt concrete zaken al op. Namens het bestuur feliciteerde Age Kramer Dirk en Jan Harmen met het unaniem vertrouwen en wenste beide heren veel succes en sterkte bij het vele werk dat wacht. Als Algemeen Bestuur zijn wij bijzonder ingenomen met de benoemingen. De organisatie van BCV is er zeer bij gebaat.

Bestuur BCV.