SC Veenwouden 1 - BCV 1 | 1 - 2 Blauw Wit '34 3 - BCV 2 | 2 - 5 BCV 3 - Be Quick D 4 | 2 - 0 BCV 4 - ONT 4 | 2 - 6 BCV 35+1 - Suawoude 35+1 | 3 - 0 Noordbergum 35+1 - BCV 35+1 | 2 - 0 BCV 35+1 - Suameer 35+1 | 1 - 2 Harkema Opeinde 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4 BCV 45+1 - Bergum 45+2 | 3 - 1 Friese Boys 45+1 - BCV 45+1 | 1 - 4
Uitslagen:

BCV 4 kampioen!!!

BCV 4 kampioen!!!

03-06-2017 BCV 4 - Hardegarijp 4  0-0 (0-0)

 

Zaterdag 3 juni 2017 gaat de geschiedenisboeken in; BCV 4 is namelijk kampioen geworden na het 0-0 gelijkspel tegen de naaste belager, streekgenoot, en dus de nummer 2 van de competitie, Hardegarijp 4. De kans is groot dat u er van te voren al iets van had vernomen via de diverse media, of achteraf er wat over had gehoord.

De mannen van coach Hylke van der Wal hadden aan een gelijkspel genoeg om de titel in de wacht te slepen. Helemaal bloedeloos verliep deze "Strijd om de Zomerweg" niet. Gedurende de eerste drie kwartier waren onze westerburen het meeste aan de bal. Hardegarijp 4, afkomstig vanaf de andere zijde van de Centrale As, stond met drie punten minder op de tweede plaats. En aangezien het doelsaldo niet telde, moest er gewonnen worden door de Hurdegarypers. In dat geval zou volgende week nog een beslissingsduel volgen!

De temperatuur liep gedurende deze zatermiddag op, zowel in als rondom het veld. Zou BCV 4 deze middag bezwijken onder de druk? Scheidsrechter Jan van der Meer leidde de wedstrijd zonder veel problemen en na 45 minuten voetbal plus de nodige blessuretijd stond er nog steeds een 0-0 stand op het scorebord.

In de tweede helft begon BCV 4 meer te voetballen. De klok tikte verder, en het moest wel raar lopen wilde de titel vandaag niet binnengesleept worden. Zoals wel vaker met een kampioenswedstrijd was ook dit duel niet van uitzonderlijke hoge kwaliteit, maar de spanning vergoedde veel. De burenstrijd werd onder grote publieke belangstelling afgewerkt, en ook Kanaal 30-verslaggever Binne Kramer was aanwezig. Zijn verslag, met foto's, komt u ongetwijfeld binnenkort op de site van Kanaal 30 tegen.

Na het laatste fluitsignaal kon het feest losbarsten; BCV 4 is kampioen! Altijd een ontroerend tafereel, het is de mannen van BCV 4 gegund.

Langs deze spelers en begeleiding van BCV 4 gefeliciteerd met de behaalde kampioenstitel.

Op de Facebook-pagina van 'BCV 4 all-stars' meer foto-materiaal en dergelijke van het kampioensfeest.